CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Děkujeme za návštěvu veletrhu Dřevostavby 2018

5. 2. 2018

Děkujeme všem zájemcům, kteří se přišli podívat v průběhu veletrhu Dřevostavby 2018 na naši expozici v pravém křídle Veletržního paláce. Moc si vaší přízně vážíme.

V průběhu čtvrtka až neděle (1.2. - 4.2.2018) jsme obsloužili přibližně 600 zájemců a kromě velkého zájmu nás těšila i pochvalná slova na nový katalog a nové webové stránky.  Představili jsme také nový patrový dům Festivo, potěšili nás i aktuální statistiky ADMD, podle kterých pokračoval i loni (meziročně o 10%) růst počtu postavených dřevostaveb z posledních let. Věříme, že i díky naší aktuální nabídce bude jejich počet v roce 2018 ještě vyšší!

S těmi, kteří veletrh navštívit nestihli, se rádi setkáme například v našich vzorových domech!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 12.5.2018

Den otevřených dveří 12.5.2018

V sobotu 12. května od 10 do 14 hod. vám nabízíme další možnost prohlédnout si rodinný dům těsně před dokončením. Upravenou podobu nejprodávanější patrové dřevostavby Skywood máte možnost vidět na Dni otevřených dveří v Bohumíně-Záblatí.

Jak rychle budete bydlet?

Jak rychle budete bydlet?

O tom jak rychle budete bydlet, dnes bohužel rozhodují především úřady. My uděláme vše pro to, abyste bydleli co nejrychleji...

Přihlaste se o májovou slevu

Přihlaste se o májovou slevu

Hypotéky i ceny nemovitostí stále rostou! My ale nabízíme slevu při uzavření smlouvy na novou dřevostavbu Haas Fertigbau.